Pristatymo informacija - VAIKUPASAULIS

Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys mūsų parduotuvėje, Radvilų dvaro g. 6 Kaunas

Atlikę prekių užsakymą ir pasirinkę, kad norite gauti siuntą į namus, nepamirškite, kad prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu prekių pristatymo sąlygose nurodytais terminais. Jei manote, kad prekių pristatymo metu galite nebūti namuose, rekomenduojame nurodyti Jūsų darbovietės adresą, kuriuo kurjeris Jus tikrai suras darbo dienos metu nuo 8.00 iki 17.00 val.

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai  parduotuvėje Radvilų dvaro g. 6 Kaune. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes parduotuvėje galima atsiskaityti  tik grynaisiais pinigais. Užsakytas prekes iš parduotuvės būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus el. paštu.

Prekių pristatymo sąlygos ir įkainiai

Jūsų užsakytas prekes Lietuvos teritorijoje pristatome  per 1-3 darbo dienas  nuo mokėjimo už prekes gavimo dienos.

Pristatymo mokestis

Prekių pristatymo mokestis Lietuvoje kai užsakymo vertė nuo 80 € – NEMOKAMAI

Prekių pristatymo mokestis Lietuvoje kai užsakymo vertė iki 80 € – 3 €

Papildomas mokestis yra taikomas, kai prekės pristatomos į Neringą – 15 €